00100-60W1 DELAVAN 1.00 GPH 60° W NOZZLE W/ SINTERED FILTER
Manufacturer: Delavan
SKU: DELAVAN:00100-60W1
Product Availability: 17
This product must be purchased in increments of 1
i h
00100-60W1 Delavan 1.00 GPH 60° W Semi Solid  Cone Oil Burner Nozzle 10060W SemiSolid Cone Nozzle
Delavan 1.00 GPH 60° W Semi Solid Cone Oil Burner Nozzle 10060W SemiSolid Cone Nozzle Type W Nozzle
Products specifications
Degree 60
GPH 1.00
Spray Pattern Semi-Solid
Manufacturer Delavan
Customers who bought this item also bought
Picture of FPPF 90161, HOT 4 IN 1 HEATING OIL TREATMENT
FPPF 90161, HOT 4 IN 1 HEATING OIL TREATMENT
FPPF:90161
SKU: FPPF:90161
Product Availability: 41
Picture of 60030-2 DELAVAN PROTEK VALVE RATED FOR 100 PSI SUPPLY PUMP PRESSURE
60030-2 DELAVAN PROTEK VALVE RATED FOR 100 PSI SUPPLY PUMP PRESSURE
DELAVAN:60030-2
SKU: DELAVAN:60030-2
Product Availability: 3
Picture of 2000 GENERALAIRE 1A-30 STANDARD WOOL FELT OIL FILTER ELEMENT
2000 GENERALAIRE 1A-30 STANDARD WOOL FELT OIL FILTER ELEMENT
GENERALAIRE:2000
SKU: GENERALAIRE:2000
Product Availability: 137
Picture of 264-1AM MITCO FELT ELEMENT GENERAL 1A-25A
264-1AM MITCO FELT ELEMENT GENERAL 1A-25A