SKU: DELAVAN:H0075-70A1
Product Availability: 8
This product must be purchased in increments of 1
i h
H0075-70A1 DELAVAN .75GPH 70 A DELOFLO
Products specifications
Degree 70
GPH .70
Spray Pattern Hollow
Manufacturer Delavan
Customers who bought this item also bought
Picture of DELAVAN 3.25 GPH 45° B SOLID CONE NOZZLE W/ MESH STRAINER
DELAVAN 3.25 GPH 45° B SOLID CONE NOZZLE W/ MESH STRAINER
DELAVAN:00325-45B7
SKU: DELAVAN:00325-45B7
Product Availability: 5
Picture of 00075-80B1 DELAVAN 0.75 GPH 80° B SOLID CONE NOZZLE W/ SINTERED FILTER
00075-80B1 DELAVAN 0.75 GPH 80° B SOLID CONE NOZZLE W/ SINTERED FILTER
DELAVAN:00075-80B1
SKU: DELAVAN:00075-80B1
Product Availability: 23
Picture of 2006 GENERALAIRE GENERAL 2A-710 STANDARD WOOL FELT OIL FILTER ELEMENT
2006 GENERALAIRE GENERAL 2A-710 STANDARD WOOL FELT OIL FILTER ELEMENT
GENERALAIRE:2006
SKU: GENERALAIRE:2006
Product Availability: 163
Picture of MICROFLOW ELEMENT FOR GENERAL 1A-25A, INDIVIDUALLY BAGGED WI
MICROFLOW ELEMENT FOR GENERAL 1A-25A, INDIVIDUALLY BAGGED WI